+370 67222722 +370 67222722

Variklių remontas

Automobilis visų pirma prasideda nuo variklio, variklis – pats svarbiausias automobilio komponentas, kurį reikia tinkamai prižiūrėti, nuolatos patikrinkite ar variklyje netrūksta skysčių(tepalų, aušinimo, stabdžių ir t.t.), taip pat ar ne laikas jų keisti, nepamirškite, kad pagal gamintojo paskirtą intervalą reikia keisti pagrindinį diržą(dar vadinama paskirstimo diržu, nors tai brangus ir iš pirmo žvilgsnio nereikalingas atrodantis malonumas, tačiau nutrūkęs pagrindinis diržas gali pridaryti dešimteriopai didesnės žalos.
Atliekamas visapusiškas automobilių variklių remontas nuo a iki z – keičiami tepalai variklyje ir greičių dėžėse, keičiamos variklio žvakės, paskirstymo dirželiai ir guoliai, tarpinės, reguliuojami vožtuvų tarpeliai, keičiami ir plaunami kalantys kompensatoriai, oro bei kuro filtrai, keičiamos variklio galvos, išmetimo ir įsiurbimo kolektorių bei karterio tarpinės, žiedai, matuojama variklio kompresija ir kiti darbai. Galime atlikti kapitalinį variklių remontą, arba pakeisti automobilio variklį.

Apie įmonę

Vakarų transporto remonto arba, trumpiau tariant, UAB "VTR" komandoje dirba patyrę, profesionalūs specialistai, sukaupę didelę patirtį ir žinantys apie mašinas daugiau nei apie visas kitas gyvenimo paslaptis. Darbai atliekami kruopščiai, patyrusių ir profesionalių specialistų komandos, kuri šioje sferoje sukasi jau daugelį metų. Kokybiškai bei operatyviai pašalinami visi jums sukelti nepatogumai laikinai praradus galimybę naudotis jūsų transporto priemone.

Įdomu

Atsižvelgiant į statistiką, pateiktą valstybinės įmonės ,,Regitra‘‘, nuosavus automobilius Lietuvoje turi visi, pradedant nuo 14 metų amžiaus. Ir jūs šeimoje turite daugiau nei du automobilius, tačiau jų nenaudojate? Metas atsikratyti nereikalingų daiktų!

Susisiekite su mumis

 • Telefono nr.:
  +370 67222722
 • El. pašto adresas:
  info@vtremontas.lt
 • Adresas:
  Liepu g. 85 a
  Klaipėda