+370 67222722 +370 67222722

Automobilių remontas

Nepaliaujamas gyvenimo tempas ir besisukantys kilometrai automobilio skydelyje primena, kad technika nėra amžina, o jos gedimus gali pataisyti tik profesionalai. Nelaukite kol teks smarkiai paploninti piniginę kai automobilio gedimai bus sunkiai pataisomi, automobilio skydelyje pradės šviesti visos įmanomos lemputės, mašina vos važiuos ar girdėsite keistus garsus, patikėkite profilaktinę automobilio apžiūrą mūsų autoservisui bent  du kart per metus ir važiuokite saugiai.

Apie įmonę

Vakarų transporto remonto arba, trumpiau tariant, UAB "VTR" komandoje dirba patyrę, profesionalūs specialistai, sukaupę didelę patirtį ir žinantys apie mašinas daugiau nei apie visas kitas gyvenimo paslaptis. Darbai atliekami kruopščiai, patyrusių ir profesionalių specialistų komandos, kuri šioje sferoje sukasi jau daugelį metų. Kokybiškai bei operatyviai pašalinami visi jums sukelti nepatogumai laikinai praradus galimybę naudotis jūsų transporto priemone.

Įdomu

Atsižvelgiant į statistiką, pateiktą valstybinės įmonės ,,Regitra‘‘, nuosavus automobilius Lietuvoje turi visi, pradedant nuo 14 metų amžiaus. Ir jūs šeimoje turite daugiau nei du automobilius, tačiau jų nenaudojate? Metas atsikratyti nereikalingų daiktų!

Susisiekite su mumis

 • Telefono nr.:
  +370 67222722
 • El. pašto adresas:
  info@vtremontas.lt
 • Adresas:
  Liepu g. 85 a
  Klaipėda