+370 67222722 +370 67222722

Automobilių dažymas

Nuo dažno automobilio naudojimo atsiranda įvairiausių įbrėžimų ar dėmių, tuomet susimąstai, kad automobiliui reikia kosmetinio remonto(automobilio dažymo). Lygiai taip pat auto įvykiai ar kiti automobilio apibraižymai tiesiog reikalauja, kad automobilis būtų nudažytas. Automobilio dažymui ieškokit tikrų profesionalų(vienus geriausius aišku rasite “vtr” autoservise), nes tai kruopštus ir tinkamo profesionalumo reikalaujantis darbas, kuriam reikia įrangos, dažymo patalpoje neturi būti dulkių, verta pastebėti, kad neturint specialios kameros, visiškai apsisaugoti nuo dulkių nepavyks, prieš pradedant dažyti automobilį, dar reikia apsaugoti, kad jis nebūtų aptaškomas, o nudažius džiovinant sintetinį emalį vyksta dvi fazės: pirma – išgaruoja tirpiklis, o vėliau, veikiant aukštai temperatūrai, susidaro plėvelė. Nustatyta, kad esant aukštesnei temperatūrai greičiau vyksta polimerizacijos procesas, gerėja plėvelės kokybė, ypač – atsparumas vandeniui ir tvirtumas – išvada viena, dažymas per daug sudėtingas procesas, kad būtų patikėtas bet kam, todėl dar karta galima pasikartoti: automobilių dažymą verta patikėti TIK profesionalams.

Video galerija

  

Nuotraukų galerija

Apie įmonę

Vakarų transporto remonto arba, trumpiau tariant, UAB "VTR" komandoje dirba patyrę, profesionalūs specialistai, sukaupę didelę patirtį ir žinantys apie mašinas daugiau nei apie visas kitas gyvenimo paslaptis. Darbai atliekami kruopščiai, patyrusių ir profesionalių specialistų komandos, kuri šioje sferoje sukasi jau daugelį metų. Kokybiškai bei operatyviai pašalinami visi jums sukelti nepatogumai laikinai praradus galimybę naudotis jūsų transporto priemone.

Įdomu

Atsižvelgiant į statistiką, pateiktą valstybinės įmonės ,,Regitra‘‘, nuosavus automobilius Lietuvoje turi visi, pradedant nuo 14 metų amžiaus. Ir jūs šeimoje turite daugiau nei du automobilius, tačiau jų nenaudojate? Metas atsikratyti nereikalingų daiktų!

Susisiekite su mumis

 • Telefono nr.:
  +370 67222722
 • El. pašto adresas:
  info@vtremontas.lt
 • Adresas:
  Liepu g. 85 a
  Klaipėda