+370 67222722 +370 67222722

Pavarų(Greičių) dėžių remontas

Kas yra ir kaip veikia pavarų(greičių) dėžė? Kiekvienas variklis turi sūkių limitą, kuriuos peržengęs neatlaikytų veikiamos jėgos ir pasekmės būtų išties liūdnos. Tačiau šiuolaikinių automobilių variklio darbas yra ribojamas. Aiškiau pasakius, kai variklis pasiekia tam tikrą sūkių limitą, kuris priklauso nuo automobilio modelio ir pan., įsijungia ribotuvas ir variklio sūkiai daugiau nebedidėja. Tačiau įsivaizduokite, kaip reikėtų važinėti, jeigu automobilis turėtų vieną pavarą? Vargiai būtų galima pasiekti 50-70 km/h greitį, o ir variklis ilgai nelaikytų, jei jam nuolatos reikėtų dirbti dideliais apsisukimais. Būtent dėl to buvo sukurta pavarų dėžė, kuri leidžia tolygiai judėti, pasirinkti norimą greitį, keičiant pavaras, ir kartu išlaikyti optimalų variklio darbą.
Sugedo pavarų dėžė? Kokybiškai ir nebrangiai atliekame mechaninių bei automatinių pavarų(greičių) dėžių remontą. Atliekame kapitalinį pavarų dėžių remontą, kompiuterinę diagnostiką, tepalų keitimą ir priežiūrą. Atlikus kapitalinį pavarų dėžės remontą, suteikiama 6mėn. Garantija. Galime automobilį atsivežti i servisą.

Apie įmonę

Vakarų transporto remonto arba, trumpiau tariant, UAB "VTR" komandoje dirba patyrę, profesionalūs specialistai, sukaupę didelę patirtį ir žinantys apie mašinas daugiau nei apie visas kitas gyvenimo paslaptis. Darbai atliekami kruopščiai, patyrusių ir profesionalių specialistų komandos, kuri šioje sferoje sukasi jau daugelį metų. Kokybiškai bei operatyviai pašalinami visi jums sukelti nepatogumai laikinai praradus galimybę naudotis jūsų transporto priemone.

Įdomu

Atsižvelgiant į statistiką, pateiktą valstybinės įmonės ,,Regitra‘‘, nuosavus automobilius Lietuvoje turi visi, pradedant nuo 14 metų amžiaus. Ir jūs šeimoje turite daugiau nei du automobilius, tačiau jų nenaudojate? Metas atsikratyti nereikalingų daiktų!

Susisiekite su mumis

 • Telefono nr.:
  +370 67222722
 • El. pašto adresas:
  info@vtremontas.lt
 • Adresas:
  Liepu g. 85 a
  Klaipėda