+370 67222722 +370 67222722

Kėbulo remontas, geometrijos atstatymas

Teikiame automobilių kėbulo remonto ir automobilio dažymo paslaugas. Automobilio pilnas išrinkimas surinkimas, plastmasiniu detaliu remontas. automobilio dažymas iš išores ir iš vidaus, kėbulo virinimo darbai, antikorozinis padengimas. Automobilio geometrijos tiesinimas. Kėbulo paruošimas dažymui, dažų parinkimas, dažymas, poliravimas.
Draudiminių automobiliu remontas, sąmatų sudarymas Tvarkome viską nuo-iki kas susiję su kėbulu.
Bendradarbiaujame su visomis draudimo kompanijomis, todėl galite kreiptis padėsime pakonsultuosime kaip elgtis remonto ir išmokų atvejais ir t.t. Taigi visi darbai atliekami tvarkingai ir atsakingai juos registruojant, siekiant užtikrinti Jūsų automobilių saugumą ir mūsų teikiamų paslaugų patikimumą. Dirbame kokybiškai ir už prieinamą kainą. Atsiuntus į el.p. nuotrauką galime pasakyti orientacinę kainą, taip pat galime sudaryti sąmatą. Mūsų visos pastangos skirtos Jums. Mūsų atliekamų darbų kokybė – mūsų sėkmingos veiklos pagrindas.

Apie įmonę

Vakarų transporto remonto arba, trumpiau tariant, UAB "VTR" komandoje dirba patyrę, profesionalūs specialistai, sukaupę didelę patirtį ir žinantys apie mašinas daugiau nei apie visas kitas gyvenimo paslaptis. Darbai atliekami kruopščiai, patyrusių ir profesionalių specialistų komandos, kuri šioje sferoje sukasi jau daugelį metų. Kokybiškai bei operatyviai pašalinami visi jums sukelti nepatogumai laikinai praradus galimybę naudotis jūsų transporto priemone.

Įdomu

Atsižvelgiant į statistiką, pateiktą valstybinės įmonės ,,Regitra‘‘, nuosavus automobilius Lietuvoje turi visi, pradedant nuo 14 metų amžiaus. Ir jūs šeimoje turite daugiau nei du automobilius, tačiau jų nenaudojate? Metas atsikratyti nereikalingų daiktų!

Susisiekite su mumis

 • Telefono nr.:
  +370 67222722
 • El. pašto adresas:
  info@vtremontas.lt
 • Adresas:
  Liepu g. 85 a
  Klaipėda