+370 67222722 +370 67222722

Starterių ir generatorių remontas

Starterio ir generatoriaus išėmimas:

Prieš nuimant starterį ar generatorių reikia leisti varikliui pilnai atvėsti. Priekinę automobilio dalį apdengiame, kad neišteptumėme ir išvengtumėte įbrėžimų. Kad pasiektume generatorių gali tekti pašalinti keletą variklio ar korpuso detalių.

PASTABA: Kai akumuliatorius atjungtas kai kurių automobilių borto kompiuteriai gali prarasti atmintį. Atjungus akumuliatorių kai kuriais atvejais užsirakina salono durys. Taip pat palikus raktelį degimo padėtyje ir atjungus akumuliatorių kartais “atsiranda” klaidų borto kompiuteryje.

Saugumas turi būti prioritetas
Saugumas turi būti prioritetas – darbo metu negalima rūkyti, gerti alkoholinių gėrimų ir vilkėti kaklaraiščio! Saugomės karštų objektų ir aštrių kampų, įrankių. Visada dėvėkite apsaugines pirštines.

Nenaudojame plokščio atsuktuvo vietoje kryžminio ir pan. Nes taip galime sugadinti varžtus, kuriuos veliau reikia išgręžti, o nėra priėjimo prie jų. Todėl tai gali užtrukti gan ilgai. Bet pasitaiko kad varžtai būna tiek užrūdiję, kad neišvengiamai ta reikia padaryti.

Varžtai bei veržlės turi būti sudėti į jiems skirtas vietas, kad neišsimėtytų ir nedingtų.

Generatoriaus nuėmimas

 1. Atjungiamas minusinis laidas nuo akumuliatoriaus.
 2. Atjungiamas įžeminimas (juodas laidas) nuo generatoriaus galo.
 3. Atjungiamas pliusinis laidas (raudonas laidas) nuo generatoriaus galo. Apvyniojamas laido galas lipnia juosta (izoliuojamas).
 4. Laidus nuo generatoriaus ir patraukiame į šalį.
 5. Atlaisviname variklio diržą.
 6. Atsukame varžtus, laikančius generatorių.
 7. Ištraukiame generatorių.

PASTABA: griežtai draudžiama užvesti variklį!

Starterio nuėmimas

 1. Atjungiame minusinį laidą nuo akumuliatoriaus.
 2. Pakelkite automobilio pusę, kurioje randasi variklis. Būtinai padėkite “stopus” po ratais, kad pakėlus automobilis būtų saugiai stabilus.
 3. Atjunkite laidus nuo starterio. Izoliuojame kiekvieną iš jų su lipnia juosta. Pasižymėti iš kur kiekvieną laidą atjungėme. Kad nesumaišytume pajungiant. Lipnia juosta apklijuojam laidą ir trumpai užrašom šratinuku.
 4. Atsukame tvirtinimo varžtus (kai kuriuose automobiliuose būna du ar trys varžtai – priklauso nuo gamintojo).
 5. Ištraukiame starterį iš variklio.
 6. Tvarkingai susidedame varžtus.

PASTABA: Kai kurie starteriai turi tarpinę. Reikia pasižymėti jos padėtį, kadangi atgal dedant reikės atitaikyti tokią pačią trapinės poziciją kaip buvo išimant.

Nenorite daryti patys? Visada galite atvažiuoti pas mus, mes viską padarysime kokybiškai, todėl liksite patenkinti mūsų paslaugomis

Apie įmonę

Vakarų transporto remonto arba, trumpiau tariant, UAB "VTR" komandoje dirba patyrę, profesionalūs specialistai, sukaupę didelę patirtį ir žinantys apie mašinas daugiau nei apie visas kitas gyvenimo paslaptis. Darbai atliekami kruopščiai, patyrusių ir profesionalių specialistų komandos, kuri šioje sferoje sukasi jau daugelį metų. Kokybiškai bei operatyviai pašalinami visi jums sukelti nepatogumai laikinai praradus galimybę naudotis jūsų transporto priemone.

Įdomu

Atsižvelgiant į statistiką, pateiktą valstybinės įmonės ,,Regitra‘‘, nuosavus automobilius Lietuvoje turi visi, pradedant nuo 14 metų amžiaus. Ir jūs šeimoje turite daugiau nei du automobilius, tačiau jų nenaudojate? Metas atsikratyti nereikalingų daiktų!

Susisiekite su mumis

 • Telefono nr.:
  +370 67222722
 • El. pašto adresas:
  info@vtremontas.lt
 • Adresas:
  Liepu g. 85 a
  Klaipėda